Юрій Педос відзначив вінничан, які затримали розбійника

7 лютого в Головному управлінні Національної поліції Вінниччини під час розширеної колегій за участі керівників структурних підрозділів очільник обласного главку поліції вручив подяки вінничанам, які затримали раніше судимого зловмисника відразу після вчинення тяжкого злочину.

14 січня 2019 року в м. Вінниця Володимир Гайдайчук разом зі старшим братом Максимом та товаришем Богданом стали свідками вчинення злочину. 23-річний житель Вінницького району побив жінку, відібрав у неї сумку з особистими речами та почав тікати. Чоловіки, які перебували на вулиці неподалік місця злочину, почули крики про допомогу та кинулися наздоганяти нападника.

- Ми пили на вулиці каву і після того, як пролунав крик жінки – побачили чоловіка, який вибіг з-за рогу з жіночою сумкою руках. Наздогнали його десь через 100 метрів. Поки мій брат з товаришем його тримали, я пішов допомогти потерпілій та викликав поліцію, - згадує Володимир Гайдачук.

Юрій Педос відзначив вінничан, які затримали розбійника

Юрій Педос подякував Володимиру та Максиму за виявлену мужність і запропонував їм поповнити лави поліцейських.

За мужність та відвагу, проявлені під час затримання раніше судимої особи при вчиненні нею тяжкого злочину, а також співпрацю з поліцією, чоловіки отримали подяки від керівника поліції Вінниччини Юрія Педоса.Переглядів: 3662
Поширень: 0