345 споживачів-субсидіантів боргують за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання

Боргуєте  за послуги  - втратите субсидію! КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" звертається до споживачів, які отримують субсидію: змінено строк несплати за комунальні послуги, після якого забиратимуть таку державну допомогу. Так, якщо Ви заборгуєте за спожиті послуги 30 днів, субсидію втратите.

Таке рішення затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62. Цією постановою були прийняті зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”. 

Станом на сьогодні на підприємстві є споживачі-субсидіанти, які боргують КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Таких особових рахунків субсидіантів з боргами  - 345.  Для прикладу, є споживач, який отримує субсидію і вже заборгував близько 20 тисяч гривень.

Загалом станом на 8 лютого заборгованість населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить 78 мільйонів 871 тисячу гривень.

Варто зауважити, що наявність боргів може стати причиною не лише для втрати субсидії. Якщо борг перевищує два місяці або ж 3000 гривень, підприємство готує справи до суду.  Відтак, якщо справи передаються до суду, боржник може потрапити під ряд санкцій: судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон та арешт майна.Переглядів: 1941
Поширень: 0