Шахраї під приводом "грошової реформи перед виборами" ошукали пенсіонерку на понад 5 тис. доларів

11 лютого Лівобережним відділенням  поліції розпочато розслідування кримінального провадження за фактом шахрайських дій, вчинених двома особами, які привласнили у вінницької пенсіонерки  понад 5 тисяч доларів та 3 тисячі гривень.

Ошукана 73-річна вінничанка звернулась за допомогою в поліцію. Вона повідомила, що до неї близько 15 години прийшли дві невідомі їй жінки та повідомили, що напередодні виборів проводиться грошова реформа і необхідно наявні купюри обміняти на нові.

Шляхом такого обману шахрайки  привласнили усі заощадження пенсіонерки : 5200 доларів США та 3 тисячі гривень. Взамін  потерпіла отримала сувенірні  грошові купюри.

Шахраї під приводом "грошової реформи перед виборами" ошукали пенсіонерку на понад 5 тис. доларів

За цим фактом відкрито кримінальне провадження відповідно до ч.2 ст.190 (Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому).

Такий злочин карається штрафом  до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Поліцейські встановлюють підозрюваних осіб.

Закликаємо громадян бути пильними та не вірити подібним пропозиціям . Жодної грошової реформи та обміну грошових купюр напередодні виборів не проводиться.Переглядів: 1671
Поширень: 0