Військові комісаріати реформують за принципом "прозорих офісів"

Збройні Сили ґрунтовно переглядають роль та місце військових комісаріатів у загальній системі комплектування військ та соціального захисту громадян, які проходили військову службу. Саме тому, протягом 2018-2019 років, на базі військкоматів будуть створені територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) ще в 4 областях України.

У 2017 році на базі Чернігівського обласного та Козелецького районного військових комісаріатів проведено експеримент щодо їх переформування у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). За результатами цього експерименту у 2018 році сплановано створення Чернігівського, Дніпропетровського, Одеського, Рівненського обласних та районних територіальних Центрів, а в 2019 році такі Центри будуть створені у Вінницькій області.

Метою створення таких центрів є підвищення ефективності роботи з військовозобов’язаними, резервістами і ветеранами у системі надання послуг із соціального і правового захисту. Одним з головних завдань ТЦК та СП буде здійснення заходів вербування громадян на військову службу за контрактом.

Військові комісаріати реформують за принципом "прозорих офісів"

Здійснення відповідного реформування передбачає роботи з переобладнання приміщень існуючих військкоматів та приведення їх до визначеного зразка, на кшталт, «прозорого офісу». Це потребує, звісно, істотних коштів, які на умовах співфінансування має виділили Міністерство оборони, обласні та місцеві бюджети.

Так, приміром, будівля Вінницького обласного військового комісаріату потребує повної заміни мереж, переобладнання приміщень, фойє, встановлення пандусів тощо.


Переглядів: 7623
Поширень: 0