Love is: у Вінниці відбулося щорічне свято «Давай одружимось»

У Вінниці, як і у минулому році, відбулося свято закоханих, які вирішили спробувати себе в ролі чоловіка та дружини. «Давай одружимось» — це можливість стати «офіційним» подружжям, проте лише на добу. 

Свято відбулося традиційно на Європейській площі. 

Пари проходять «репетицію» власного весілля: дівчата вбираються у святкові наряди або прикрашають голову фатою, обов’язково тримають в руках весільні квіти, потім молодята кажуть один одному весільні обітниці, а церемоніймейстер оголошує закоханих чоловіком та дружиною. 

Love is: у Вінниці відбулося щорічне свято «Давай одружимось»

Підтверджується шлюб на добу свідоцтвом, в якому вказується дата початку вашого «сімейного життя». Потім молодята роблять фото на згадку. Для цього організатори облаштували тематичну фотозону «Love is».

Крім цього, у цьому році була створена нова локація «Залиш валентинку— знайди половинку». Всі самотні мали змогу залишити влентинку з короткою інформацією про себе та вибрати серед валентинок таку ж, щоб запросити на зустріч людину, знаючи про неї лише декілька фактів. Авантюрна, але дуже романтична пригода.

Love is: у Вінниці відбулося щорічне свято «Давай одружимось»

Вінничани Олег та Сніжана вже разом 8 місяців, кажуть, що прийшли за новими емоціями.

«Дуже хвилювалися, проте зараз вже настрій дуже піднявся. Для нас це буде репетиція майбутнього весілля», — говорить пара. 

Також на молодят чекав весільний торт та розіграш подарунків від спонсорів. Головний подарунок — вечеря у ресторані «Mon Ami».Переглядів: 3143
Поширень: 4