Впродовж минулої доби бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій Вінниччини ліквідували 23 пожежі на відкритих територіях загальною площею 20 гектарів. Найбільші за площею загоряння сталися у селищі Вороновиця та селі Медвеже Вушко Вінницького району, де вогонь охопив суху траву, очерет та чагарники.
Загоряння, як і зазвичай, виникли через людську недбалість, що є головною причиною більшості таких випадків. Вогонь швидко поширювався, однак завдяки оперативним діям рятувальників вдалося запобігти його поширенню на житлові будинки та лісові насадження.
ДСНС вкотре закликає людей не спалювати суху рослинність!
"Будьте свідомими та відповідальними — навіть маленька іскра може призвести до біди. У разі виявлення загоряння негайно телефонуйте за номером 101", - наголошують надзвичайники.
Читайте також:
У Вінниці вночі спалахнула масштабна пожежа: що відомо
За добу на Вінниччині згоріло понад 12 гектарів трави, будинки та автомобіль: подробиці та фото