На Вінниччині двоє дітей заблукали в лісі

18 лютого в поліцію надійшло повідомлення про зникнення  двої хлопчиків із Заболотненського дитячого психоневрологічного санаторію. Діти  мали при собі мобільний телефон, по якому змогли повідомити, що заблукали в лісі під час прогулянки.  Через три години пошуків їх знайшли поліцейські разом з лісниками.

Повідомлення про зникнення двох дітей 11 та 14 років надійшло на лінію 102  близько 18.30 години від працівників Заболотненського дитячого психоневрологічного санаторію. По мобільному телефону діти повідомили поліцейським про те,  що під час прогулянки вони заблукали у місцевому лісі.  Через деякий час зв'язок з ними уже був відсутній.

На пошуки зниклих  дітей відразу ж було піднято по тривозі особовий склад Крижопільського, Томашпільського та Тростянецького підрозділів поліції.

Поліцейські разом з  працівниками Заболотненського лісництва, які приїхали їм на допомогу,  впродовж трьох годин  прочісували навколишній ліс.

Через три години пошуків  працівники Крижопільського відділення поліції та лісники   знайшли дітей в лісі неподалік сіл Шарапанівка та Заболотне. Хлопчики неушкодженими повернулись до оздоровчого закладу.Переглядів: 2663
Поширень: 0