Вінничан запрошують на історичну екскурсію містом "Прогулянка з ароматом часу": деталі

Офіс туризму Вінниці анонсує нову захопливу екскурсію "Прогулянка з ароматом часу", присвячену багатій культурній спадщині Вінниці. Ця тематична мандрівка у супроводі досвідченої гідеси Оксани Роздорожнюк познайомить учасників з будівлями Вінниці, які є свідками історії, мистецтва та наукових досягнень різних епох.

Екскурсія розпочнеться мальовничою прогулянкою Центральним парком імені Миколи Леонтовича до будівлі колишньої першої вінницької жіночої гімназії. Ця велична споруда, зведена у 1900 році, стала першим навчальним закладом такого типу у всьому Подільському регіоні та була досить престижною, адже навчатися тут могли лише дівчата з заможних родин.

Наступною зупинкою стане будівля колишнього реального училища, а нині – Вінницького торговельно-економічного інституту. У цьому закладі, зведеному у 1891 році, учні отримували поглиблені знання з математики, малювання та креслення, окрім основних предметів. Під час екскурсії учасники дізнаються більше про історію та архітектурні особливості цієї споруди, а також матимуть унікальну можливість пройтися чавунними сходами XIX століття до Музею Грошей, де зберігаються маловідомі та рідкісні експонати.

Далі маршрут проляже до Вінницького академічного музично-драматичного театру імені Миколи Садовського, зала якого колись мала інноваційну конструкцію, що дозволяла ховати глядацькі сидіння під підлогу.

Завершиться ж "Прогулянка з ароматом часу" у Вінницькій універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського, де учасники зможуть відвідати зал рідкісної літератури та побачити унікальні видання.

Сама екскурсія "Прогулянка з ароматом часу" відбудеться у середу, 15 травня, о 16:00. Місцем зустрічі стане арка Центрального парку імені Миколи Леонтовича.

Дізнатися про вартість участі та зареєструватися можна за посиланням.

Читайте також:

Що подарувати мамі на День матері: душевні ідеї, які не потребують великих витрат

У Вінниці відбувся перший тренінг «Шлях до розуміння та підтримки ветеранів»: як це було



Переглядів: 318
Поширень: 0