Понад 1,3 млн грн надійде до бюджетів за підсумками першого місяця декларування доходів громадян на Вінниччині

Зокрема за поданими деклараціями після проведених розрахунків до сплати нараховано 1 млн 975,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 362,5 тис. грн військового збору. Разом із тим, 1 млн 248,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб буде повернуто тим вінничанам, хто скористався правом на податкову знижку. Про це під час нещодавнього засідання колегії фіскальної служби регіону сказав начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Загалом за перший місяць декларування про отримані протягом 2018 року доходи прозвітували 853 громадянина. З них правом на податкову знижку за наслідками 2018 року скористались 543 наших земляка. Кількість вінничан, які зобов’язані були подати декларацію та задекларували минулорічні доходи склала 310. більшість із них декларували доходи у вигляді спадщини, доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна та доходи від здавання в найм нерухомого майна.  

За словами посадовця загальна сума задекларованого доходу в поданих деклараціях перевищила 88 млн грн.

Звертаючись до присутніх на засіданні колегії керівників самостійних структурних підрозділів та територіальних управлінь Руслан Осмоловський ще раз наголосив на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо декларування громадянами доходів, одержаних у 2018 році, та створенні у всіх територіальних підрозділах і в Центрах обслуговування платників області комфортних умов для декларантів.Переглядів: 1366
Поширень: 0