Вінницького науковця Юрія Бурєннікова нагородили Почесною відзнакою міського голови «За вагомий внесок у розвиток міста»

21 лютого на початку чергового засідання виконавчого комітету декану факультету машинобудування та транспорту Вінницького національного технічного університету, Заслуженому працівнику освіти Юрію Бурєннікову вручили нагороду. Почесну відзнаку міського голови – медаль «За вагомий внесок у розвиток міста» вінничанин отримав за багаторічну сумлінну працю в громадській, науковій і волонтерській діяльності, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справах навчання і виховання підростаючого покоління, активну життєву і громадянську позицію. Відзнаку Юрію Бурєннікову вручив міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський.

«Юрій Анатолійович має багато гарних здобутків у викладацькій, освітянській, науковій сферах. Якщо говорити про транспортну реформу у Вінниці, то по праву можна казати, що однією з рушійних сил її впровадження був саме Юрій Бурєнніков. Саме завдяки науковим розробкам ми змогли досить кардинально змінити питому вагу і роль муніципального транспорту в загальній системі громадського транспорту міста. В результаті сьогодні наша транспортна система визнається найкращою в Україні. І ми будемо продовжувати працювати в цьому напрямку й надалі», – сказав Сергій Моргунов.

Юрій Бурєнніков подякував за визнання його роботи, за співпрацю та підтримку. «Сьогодні не можу не згадати той час, коли мене запросив Володимир Борисович Гройсман і запропонував зібрати групу науковців, яка б дослідила транспортні процеси у нашому місті та запропонувала модель для розвитку цього напрямку, враховуючи ті проблеми, які на той час існували. І нам вдалось дещо зробити. Я пишаюсь тим, що мені і моїм колегам разом з міськвиконкомом, департаментом енергетики, транспорту та зв’язку, транспортною компанією вдалось знайти такі варіанти, які стали зручними для нашого міста. Всі ми сьогодні знаємо, що Вінниця є найкомфортнішим містом в Україні для проживання, суттєву роль тут відіграє і транспортно-пасажирська система. Ми й надалі будемо працювати над тим, щоб наше місто ставало все кращим», – зазначив Юрій Бурєнніков.Переглядів: 2282
Поширень: 0