Реклама
Переїзд на нове місце проживання або просто заміна старої пральної машини на нову модель неминуче потребує послуг з доставки вантажів різних видів, у тому числі побутової техніки. Неправильна підготовка пральної машини до перевезення загрожує серйозними проблемами й дорогим ремонтом.
Згідно зі статистикою, близько 15% всіх пошкоджень пральних машин відбувається через неякісне пакування і фіксацію приладу під час переміщення. Довірити таку важливу справу можна фахівцям мувінгової компанії або виконати всі необхідні маніпуляції самостійно.
Підготовка до перевезення пральної машини
Перед тим, як замовляти послуги з перевезення пральної машини, треба максимально її убезпечити від пошкоджень під час транспортування:
- Відключіть прилад від електромережі та водопостачання. Ця процедура забезпечить безпеку як для вас, так і для пральної машини. Злив води з бака допоможе уникнути протікання води в процесі транспортування.
- Просушіть внутрішню частину барабана, запустивши цикл прання без речей. Після завершення програми дайте барабану повністю висохнути. Цей крок запобіжить можливому утворенню цвілі та неприємного запаху всередині відсіку для білизни. У процесі можна використовувати спеціальні засоби для чищення для пральних машин.
- Зафіксуйте всі рухомі частини приладу за допомогою кріпильних болтів і стяжок. Зміцніть клейкою стрічкою висувні лотки для порошку. Змотайте шнур і прикріпіть до корпусу. Такі дії допоможуть уникнути ударів і мінімізують вібрації під час перевезення.
- Забезпечте зовнішній захист корпусу, обернувши техніку шарами захисного матеріалу — пінопласту або бульбашкової плівки. Особливу увагу приділіть пакуванню елементів, що виступають: дисплея, кнопок управління тощо.
Після того, як підготовчі роботи виконані, дізнатись тарифи на перевезення пральних машин можна тут https://davay-pereedem.com/ua/perevezennya-pralnoyi-mashini/.
Як вибрати пакування під час перевезення пральної машини?
Для захисту великогабаритної побутової техніки використовують різні пакувальні матеріали, наприклад:
- Картонні коробки. Забезпечують жорсткість і захист корпусу з усіх боків. Картон має бути щільністю не менше 300 г/м2, щоб мати достатню міцність і не деформуватися при ударах. Стики коробки необхідно скріпити пакувальним скотчем шириною від 50 мм.
- Пінопласт і пінополістирол. Ефективно гасять удари й вібрацію завдяки повітряним вкрапленням у структурі матеріалу. Використовуються у вигляді вкладишів між машиною і картонними стінками. Оптимальна товщина — від 20 до 50 мм.
- Плівка пухирчаста. Нею обгортають пластикові елементи корпусу, що виступають, — ручки, панелі управління і задню стінку. Бульбашкова структура надійно захищає від подряпин і відколів при терті об картон. Для захисту краще використовувати плівку товщиною не менше 30 мікронів.
- Пакувальні стрічки. Міцні поліпропіленові або ПЕТ стрічки застосовують для надійної фіксації картону, піноматеріалів і самої машини всередині коробки. Ширина таких стрічок — від 15 мм, розривне навантаження — не менше 100 кг.