В ДонНУ імені Василя Стуса відбудеться тренінг для старшокласників «Україна-Європа-Молодь»

27 лютого 2019 року з 10:00 до 16:00 на базі Інформаційного центру ЄС при Донецькому національному університеті імені Василя Стуса та за підтримки Представництва ЄС в Україні відбудеться тренінг «Україна-Європа-Молодь» у м. Вінниця за адресою: вул. 600-річчя, 21, 7 поверх, актова зала.

Тренінг «Україна-Європа-Молодь» - це неформальний захід для школярів старших класів, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про ЄС, про співпрацю України з ЄС, перспективи розвитку і співпраці, та про можливості для молоді у європейському вимірі, а також проведення вікторини. Спікерами заходу будуть викладачі кафедр «Міжнародні відносини» та «Міжнародні економічні відносини», фасилітатори програми «Active citizens» Британської ради в Україні, мультиплікатор програми «EuroDesk Ukraine», тренер програми «Демократична школа» та тренер національної програми «Молодіжний працівник», фахівці міжнародного відділу ДонНУ імені Василя Стуса.

В рамках проведення тренінгу передбачено вивчення чотирьох основних блоків: «Європарламент та механізми демократії», «Громадянське суспільство», «Єдиний Євроринок» та «Можливості для молоді в рамках ЄС». Опрацювання вказаних тем буде здійснюватися у форматі «Світового кафе». Наприкінці заходу буде проведено вікторину та вручення призів від Представництва ЄС в Україні.

Участь у заході є безкоштовною. Для всіх учасників передбачено каву-брейк та роздаткові матеріали. 
Посилання на реєстрацію для шкіл тут.Переглядів: 3356
Поширень: 1