1 березня у Вінниці пройде  благодійна мистецька акція, присвячена "Жінці-воїну"

Благодійна мистецька акція, присвячена «Жінці-воїну», відбудеться 1 березня 2019 року о 14:00 в приміщенні концертної зали «ВІНТЕРА». Основною метою заходу є організація поїздки з 5 по 9 березня поточного року в зону ООС з кіноконцертною програмою.

Проведення кіноконцертної програми включатиме вручення благодійних подарунків жінкам-воїнам та медичному персоналу в госпіталях, що знаходяться в зоні ООС.

В.о. директора КЗ «Центр кіномистецтва та культури» Кіно-Поділля» Валентина Погребняк розповіла про особливості проведення благодійної мистецької акції:  «Ми влаштовуємо таку благодійну акцію для здійснення поїздки з кіноконцертною програмою в зону ООС.  Хотілося б, щоб до акції долучилися вінничани та гості нашого міста. На сьогодні ми підготували майже сотню подарунків, які ми вручимо жінкам-учасницям бойових дій, медичному персоналу, тобто усім жінкам-воїнам, які перебувають в зоні ООС. Також ми відвідаємо дитячі будинки, де продемонструємо українську анімацію. Загалом, на сьогодні заплановано проведення шести кіноконцертних програм».

1 березня у Вінниці пройде  благодійна мистецька акція, присвячена "Жінці-воїну"

Під час зустрічі співробітниця обласного художнього музею Яна Паламаровська розповіла про співпрацю обласного художнього музею з Вінницькою дитячою музичною школою № 2, викладачі та учні якої також долучаться до проведення благодійної акції. 

Організатори благодійної мистецької акції –  управління культури і мистецтв ОДА та КЗ «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

1 березня у Вінниці пройде  благодійна мистецька акція, присвячена "Жінці-воїну"

Співорганізаторами виступили: Вінницький обласний художній музей; Вище професійне училище Департаменту поліції охорони; незалежний театр «ХуліGUN»  та громадська організація «Лютич».

У заході також беруть участь: гурт «Пан Карпо», співак – виконавець ліричних пісень Роман Зоря,  поетеса Ірина Федорчук , поет Віктор Крупка, а також автор і виконавець пісень Олександр Клец.Переглядів: 3052
Поширень: 0