У Вінниці відбувся кубок з боротьби самбо

21.02.2019р. – у м. Вінниці відбувся кубок міста з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове).

В даних змаганнях взяли участь 5 команд: ВО ДЮСШ «Колос», КЗ ВОК ДЮСШ, Вінницький національний технічний університет, Вінницький державний педагогічний університет та МДЮСШ №5. Загальна кількість учасників близько 50 спортсменів, з них 22 вихованці МДЮСШ №5, які вибороли І командне місце та здобули:  9 – І місць, 7 – ІІ місць та 6 – ІІІ місць.

Чемпіонами даних змагань стали: Гаврилюк Святослав, Зверько Павло, Луканюк Ельшан, Козоріз Микола, Кособуцький Олег, Медвєдєв Максим, Діденко Владислав, Бурлак Юлія та Сташко Анна.

Срібними призерами даних змагань стали: Кондратьєв Олексій, Гончарук Олександр, Коваленко Ілля, Лобода Назар, Римкевич Георгій, Волинець Віталій та Бенькова Діана.

Бронзовими призерами даних змагань стали: Максимчук Максим, Шрамко Микола, Кашпрук Ілля, Лукіянчук Максим, Гульчак Максим та Войналович Єва.