Дві аварії за день на Вінниччині: серед постраждалих — підлітки на мотоциклах

Вчора, 18 червня, на території Вінницької області сталися дві дорожньо-транспортні пригоди за участю мотоциклістів, у результаті яких постраждали троє людей. Поліція розпочала досудові розслідування за кожним випадком.

Про це повідомляє видання My Vin, посилаючись на відділ комунікації поліції Вінницької області.

Перша аварія трапилася у Вінниці на вулиці Князів Коріатовичів. За попередніми даними слідства, водій автомобіля Opel зіткнувся з мотоциклом Bajaj. Унаслідок зіткнення 17-річний мотоцикліст отримав травми, його госпіталізували до медичного закладу для надання необхідної допомоги.

Друга ДТП сталася в селі Стадниця Вінницького району. Там зіткнулися два мотоцикли — Honda та Sur-Ron. У результаті події постраждали 14-річний та 31-річний водії мотоциклів, які також були доставлені до лікарні.

Поліція відібрала у водіїв зразки крові для проведення токсикологічної експертизи.

Пошкоджені транспортні засоби поміщені на арештмайданчики.

За фактами автопригод відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання – до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.

Читайте також:

Як у Вінниці рятують серця: кардіоцентр у лідерах України за кількістю стентувань

У Вінниці частина Старого міста залишиться без води 20 червня: перелік адрес



Переглядів: 353
Поширень: 0