Валерій Коровій анонсував презентацію плану перспективного розвитку Вінницької області на 2019 -2021 роки

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підсумував результати першого етапу підготовки перспективного плану розвитку громад Вінниччини на 2019-2021 роки, наголосивши на комплексному підході до його формування.

«Ми ставили за мету увібрати в єдиний перспективний план розвитку територій Вінницької області на найближчі три роки все те, що планується реалізувати і на що може бути спрямований відповідний фінансовий ресурс, - підкреслив Валерій Коровій. – Ми готові до дискусії та громадського обговорення. Через волонтерів, яких ми запрошуємо до співпраці, будуть розповсюджуватися буклети «Напрямки перспективного розвитку Вінницької області» з конкретними цифри та конкретною мотивацією. Також розроблена карта-схема розвитку Вінниччини, де кожен зацікавлений громадянин може знайти свою територію, подивитись, які проекти плануються до реалізації на найближчі 3-4 роки, а відтак максимально володіти інформацією щодо перспектив розвитку власних громад». 

Валерій Коровій анонсував презентацію плану перспективного розвитку Вінницької області на 2019 -2021 роки

Голова обласної державної адміністрації представив примірники інформаційних матеріалів та наголосив, що усі вони виготовлені винятково за спонсорські кошти. 

Власне сам план перспективного розвитку Вінницької області на 2019-2021 роки, за словами Валерія Коровія, після його широкого обговорення буде розглянуто та затверджено на засіданні Ради регіонального розвитку Вінниччини, що відбудеться 7 березня за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. 

Керівник області акцентував увагу на низці знакових для краю проектів, втілення в життя яких стало можливим, передусім, завдяки впровадженню бюджетної централізації з кардинальними змінами у системі доходів та державної підтримки регіонального розвитку. 

Валерій Коровій анонсував презентацію плану перспективного розвитку Вінницької області на 2019 -2021 роки

«Лише минулого року це введення в експлуатацію хірургічного корпусу лікарні Пирогова, трьох нових шкіл, оперативно-диспетчерської служби Вінницького центру екстреної медичної допомоги. Дуже багато зроблено в частині спортивної інфраструктури. Ми говоримо також і про низку видатків, як були здійснені із залученням Державного фонду регіонального розвитку по реконструкції проспекту Космонавтів у місті Вінниця, вулиці Замостянській. За останні 4 роки Вінницька область отримала 4,7 млрд. гривень на ремонти автошляхів: зроблено поточний і середній ремонт 245 км доріг, на 42 км – облаштовано освітлення. В 2018 році в регіоні відкрила завод компанія UBC-group, започаткувала свою роботу компанія Delphi, 300 нових робочих місць створено на «Барлінеку», 700 нових робочих місць – на «Fujikura», відкрито завод компанії KNESS», - зазначив очільник ОДА. 

У грудні ж минулого року, на виконання Указу Президента України та рішення Ради регіонального розвитку, команда області приступила до формування перспективного плану розвитку Вінниччини на 2019-2021 роки.  «Загалом на 3 роки підготовлено близько 1600 проектів загальною сумою біля 30 млрд. гривень», - підкреслив Валерій Коровій

Левова частка коштів, за його словами, буде спрямована на реалізацію інфраструктурних проектів. До прикладу: реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця», будівництво вузлової розподільної підстанції, яка дасть можливість додатково підсилити Вінницю електроенергією, будівництво автодорожнього переходу по залізничній колії у місті Вінниця та зведення мосту сполученням Ямпіль – Косеуци. 

Валерій Коровій анонсував презентацію плану перспективного розвитку Вінницької області на 2019 -2021 роки

Передбачено у перспективному плані і позиції з подальшого будівництва та ремонту доріг, залучення інвестицій в регіональний розвиток з метою створення нових робочих місць, введення в експлуатацію нових об’єктів у сфері охорони здоров’я, освітній та культурній галузях, втілення низки проектів екологічного спрямування. 

Разом з тим, голова обласної державної адміністрації наголосив, що представлені матеріали – лише проект перспективного плану розвитку області. І дуже важливо, щоб до його обговорення долучилось якомога більше мешканців регіону. Відтак вкотре запросив до співпраці з розповсюдження серед населення наочних інформаційно-просвітницьких матеріалів  - буклетів та дорожніх карт розвитку – представників волонтерських та громадських організацій області.Переглядів: 4291
Поширень: 7