Нещодавно в селі Бояни, що в Чернівецькій області, відбувся Відкритий чемпіонат громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна"» з боксу серед юніорів та юніорок. Змагання проходили в межах реалізації Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту та Стратегії розвитку галузі до 2028 року. Гідно представили себе на турнірі й вихованці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця». Команда Вінницької області виборола почесне ІІІ загальнокомандне місце.
Про це інформує My Vin, посилаючись на сайт Вінницької міської ради.
У чемпіонаті взяли участь понад 150 спортсменів із 8 областей України – Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької. Змагання проходили за підтримки Національного олімпійського комітету України, Міністерства молоді та спорту, Федерації боксу України та Чернівецької обласної федерації боксу.
У результаті спарингів на ринзі вінничани здобули такі призові місця:
- Роман Паньков – 1 місце, вагова категорія 52 кг.
- Іван Шульга – 1 місце, вагова категорія 60 кг.
Тренує хлопців Заслужений тренер України Микола Маньковський.
- Назар Скріпченко – 2 місце, вагова категорія 60 кг. Спортсмена тренує ЗТУ – Роман Вакалюк.
- Владислав Моторний – 2 місце, вагова категорія 66 кг. Тренер ЗТУ Владислав Кашеєв.
- Софія Розборська – 2 місце, вагова категорія 54 кг. Тренери – Олег Марковський, Андрій Задачин.
- Іван Безносюк – 3 місце, вагова категорія 52 кг. Тренер – Олег Марковський.
- Артем Котлярський – 3 місце, вагова категорія 57 кг. Тренер – Дмитро Терещук.
Відповідальним за підготовку та виступ команди Вінницької області був досвідчений тренер Борис Миколюк, який зазначив:
«У боксі є три речі: дисципліна, відданість і праця. Якщо у тебе є ці три, ти будеш успішним».
Вінницькі спортсмени вкотре довели, що готові боротися на високому рівні та мають потужний потенціал для майбутніх перемог на національній та міжнародній аренах.
Читайте також:
Мінус волога і протяги: у багатоповерхівці на Юності відновили міжпанельні шви
Етичне спілкування як основа безбар’єрного суспільства: тренінг у Вінниці