«Вінницяоблтеплоенерго» отримало насосні станції від USAID для стабільності водопостачання

Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» отримало сучасні насосні станції для підвищення тиску у водогоні. Загальна вартість обладнання становить майже 70 тисяч євро. Ця техніка надійшла завдяки співпраці підприємства з USAID та Проєктом енергетичної безпеки.

Про це інформує видання My Vin, посилаючись на сайт Вінницької обласної ради.

Генеральний директор «Вінницяоблтеплоенерго» Андрій Ковальов зазначив, що нові насоси є стратегічно важливими для стабільної роботи підприємства та безперебійного надання послуг. Вони допоможуть забезпечити стабільний тиск у водогоні, що суттєво покращить якість послуг для споживачів.

«Команда нашого підприємства висловлює вдячність USAID та Проєкту енергетичної безпеки за постійну підтримку, — сказав Андрій Ковальов. — Ми докладаємо максимум зусиль, щоб підприємство працювало стабільно, а послуги були належної якості. Робимо усе, щоб розвивати підприємство та підвищувати рівень обслуговування мешканців».

Наразі КП «Вінницяоблтеплоенерго» активно готується до опалювального сезону. У планах — запуск когенераційної установки, встановлення блочно-модульних котелень, а також завершення складання інвестиційної програми спільно з компанією UTA. Крім цього, підприємство контролює встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та заміну тепломереж.

«І найголовніше — ми готуємося впровадити на підприємстві систему Open Project, що зробить управління проєктами ефективним і прозорим», — підкреслив Андрій Ковальов.

Читайте також: 

Шаргород офіційно хочуть визнати історико-культурним центром духовності та злагоди

У Вінниці обговорили майбутнє альтернативної енергетики



Переглядів: 191
Поширень: 0