Учасники гурту "ЦеШо" розповіли про враження від Вінниці, про творчі процеси та про нових прихильників

9 березня відбулась зустріч з учасниками гурту «ЦеШо». Трохи живих думок від Марічки, Марусі, Наді, Каті та Ігора.

Про Вінницю

Ми в захваті  від Вінниці! Буваємо у багатьох містах і зіштовхувались із різними реаліями, але Вінниця надзвичайно прогресивна!  Тут дуже відкриті люди! Як в особистому спілкуванні, так і з приводу організаційних питань. Цей центр, в якому ми зараз перебуваємо, «Квадрат», найпрогресивніше місце в Україні, такого ми в нашій країні не бачили ще ніде! А минулого року на Air Гогольфесті був наш найкращий виступ взагалі в Україні. Люди у Вінниці одразу реагують на все, вони відкриті і емоційні.

Учасники гурту "ЦеШо" розповіли про враження від Вінниці, про творчі процеси та про нових прихильників

Прем’єра для вінничан!

У Вінниці буде прем’єра пісні, яку ми минулого тижня написали. Називається вона «Маленька людинка». Вона про те, що світ великий, а кожна окрема людина порівняно маленька. Світ рухається, а ти в ньому перебуваєш лише невеликий відрізок часу і твоє життя на тлі історії невеличке. У повітрі повисає думка: ми не можемо цього змінити, але повинні це сприйняти.

Про нових прихильників

Конкурс на Євробачення став для нас надзвичайною пригодою і винятковим досвідом. Ми раніше ніколи не брали участі у конкурсах, не відчували цієї напруги, коли тебе порівнюють і оцінюють. Але зараз, коли все закінчилось, хочемо сказати, що напевно все склалось на краще. Ми отримали резонанс, який хотіли і навіть той, на який не очікували (третє місце від глядачів!). У нас з’явились нові прихильники і це приємно. Ми зовсім не засмутились, лише зрозуміли, що треба ще працювати.

Учасники гурту "ЦеШо" розповіли про враження від Вінниці, про творчі процеси та про нових прихильників

Про Євробачення

Питання відбору на Євробачення остаточно вийшло за рамки конкурсу. Ситуація вийшла за рамки обговорення пісенної творчості, стала болісною і непростою. Але це дуже добре, тепер все стало надзвичайно очевидним! Дискусія стала першим кроком до змін! Завдяки розголосу все вийшло на поверхню. Для України це не велика втрата, адже нам зараз дуже важливо розібратися всередині країни і в самих себе, стати міцнішими тут. Те, що сталось – на краще! Так мало статися!

Про Україну

Цінують в світі і не цінують вдома. Іноді здається що тут нас приймають як закордонних гостей. Ми зараз прагнемо більше подорожувати Україною і більше спілкуватись з українцями.

Про творчий процес

На репетиціях ми дуже багато спілкуємось на хвилюючі теми. Хтось починає щось грати, або ж учасники гурту приносять тексти-заготовки. А далі є Влад Троїцький, він унікальний режисер музики і саме він почасти надає нам тему чи дає поштовх для думки. Все побудовано на імпровізаціях. Іноді беремо вірші поетів, таких як Михайля Семенка, Артема Полежаки, Ґро Вакара, Тараса Мельничука.

Учасники гурту "ЦеШо" розповіли про враження від Вінниці, про творчі процеси та про нових прихильників

Про минуле, на основі якого, сьогодні, ми будуємо майбутнє

Наші ляльки – це ніби маленька дитина в середині кожного з нас, що загубилась десь між світів. Історія дуже впливає на нас сьогоднішніх і героєві наших пісень і вистав, яким потрібно прийняти і переосмислити все, що було, адже без цього неможливо йти вперед. У кожного з нас є бекграунд на якому будується майбутнє. Лише оцінивши все, ми зрозуміємо куди ми хочемо йти. Зрозуміємо, що є сьогодення. Нам потрібно поєднати аспекти вчора, сьогодні і завтра у щось єдине і це складний процес.

Все залежить від нас!

Коли ми говоримо про суспільні процеси, виринає тема політики. І багато хто закривається, твердячи що хоче бути поза політикою. Але ми живемо в такий час, коли не можна перекладати відповідальність на когось, скажімо на владу. Зараз так багато залежить від нас, саме про це наші вистави.

Учасники гурту "ЦеШо" розповіли про враження від Вінниці, про творчі процеси та про нових прихильників

Ми різні!

Ми всі разом – це така театральна родина. Ми дуже різні, з надзвичайно різними поглядами і іноді вони настільки кардинально розходяться, що ми дивуємось, що тримає нас разом. Це як з родичами, тобі можуть не подобатись погляди твого брата чи сестри, але ти не можеш його облишити, бо ти цю людину не обирав, а саме життя подарувало тобі цих людей, тож мусимо робити все, щоб знаходити спільну мову. Це непогана модель суспільства: ми різні, але ми постійно шукаємо компроміси.

Вистави чи концерти?

Ми не розділяємо театральні виступи і концерти. Кожна наша вистава це ще й музичний перфоманс. А концерт має свою драматургію. Ми постійно в цьому творчому стані і одне від одного неможливо відділити.Переглядів: 3108
Поширень: 0