У Вінниці відбудеться ІІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2019»

ІІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2019» відбудеться з 4 по 15 червня 2019 року у Вінниці.

Метою пленеру є формування культурного іміджу  України як європейської держави, розвиток культурних відносин, презентація кращих зразків художнього мистецтва, підтримка та стимулювання до творчості художників України та світу. До участі у пленері запрошуються професійні художники зі світу та всієї України. Відбір конкурсних заявок триватиме до 1 травня 2019 р.

На сьогодні представники мистецької еліти таких країн як: США, Китай, Польща, В’єтнам, Індія, ОАЄ, Грузія, Молдова, Франція, Вірменія, Таджикистан, виступають як учасники та партнери проекту.

Для участі в пленері будуть відібрані 12-20 художників, які протягом майже двох червневих тижнів будуть відображати на свої полотнах наймальовничіші куточки української «золотої провінції» - Вінниці та Поділля. Роботи, які малюватимуть учасники заходу, вінничани та всі бажаючі зможуть побачити у День міста на початку вересня. Також у рамках ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist 2019» відбуватиметься ціла низка заходів -  художні майстерні, майстер-класи, обмін досвідом, творчі зустрічі.

У рамках проекту «Кращий художник/The best artist» протягом року було проведено ряд благодійних заходів спрямованих як на розвиток творчого потенціалу так і на підтримку  творчих особистостей.

У рамках проекту в якості почесних гостей та з метою подальшої співпраці буде запрошено  американського кінорежисера, музиканта, художника і актора Девіда Лінча, видатного скульптора сучасності та директора Національного музею Пекіну У Вейшана.Переглядів: 3169
Поширень: 2