Водій з Вінниці намагався відкупитися від перевірки 10 тисячами гривень

Вчора, 2 вересня, поблизу села Українське 65-річний житель Вінниці, керуючи вантажівкою Volvo з напівпричепом BODEX, намагався уникнути відповідальності за порушення правил перевезення.

Про це пише My Vin, посилаючись на відділ комунікації поліції Вінницької області

Під час перевірки співробітник Державної служби України з безпеки на транспорті виявив відсутність документів, що дають право на виконання вантажних перевезень. Щоб уникнути складання акту про порушення, водій запропонував правоохоронцям та представнику Укртрансбезпеки 10 000 гривень хабара.

Читайте також

На Вінниччині зростає чисельність хижаків: сезон полювання може стати необхідністю

За цим фактом слідчі відділення поліції № 1 Жмеринського райуправління розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі терміном до 4 років.

Окрім того, співробітник Відділу державного нагляду (контролю) у Вінницькій області Укртрансбезпеки склав відповідний акт про порушення на фізичну особу-підприємця.

Читайте також:

Останній шанс для вінничан: у кінотеатрі «Родина» покажуть «2000 метрів до Андріївки»

На Келецькій у Вінниці сталася пожежа: що відомо (фото)



Переглядів: 188
Поширень: 0