Бетховен оживає у Вінниці: 5-та симфонія у філармонії

Завтра, 10 вересня, о 19:00 у Вінницькій обласній філармонії ім. М. Д. Леонтовича прозвучить легендарна 5-та симфонія Людвіга ван Бетховена. Цей твір, що вражає силою та емоційною глибиною, проведе слухачів шляхом від мороку до світла, від відчаю до перемоги.

Про це пише My Vin, посилаючись на Вінницьку обласну філармонію.

Всесвітньо відоме «та-та-та-там» симфонії — це акорди боротьби, розпачу, надії та тріумфу, які й сьогодні звучать із неймовірною актуальністю. Академічний симфонічний оркестр філармонії запрошує вінничан та гостей міста відчути велич музики, яка говорить із нами крізь століття.

Квитки можна придбати у касі філармонії або онлайн за посиланням. Цей концерт стане унікальною можливістю зануритися у світ класичної музики та відчути емоційну міць одного з найвідоміших творів Бетховена.

Читайте також:

Вінниччина охоплена вогнем: рятувальники боролися із вогнем на полях і в житловому секторі

Вінницький «Патріот» виборов срібло на хокейному турнірі в Києві



Переглядів: 255
Поширень: 0