Муніципальна поліція розпочинає рейди містом по виявленню випадків спалювання відходів рослинного походження

Деякі вінничани з першими теплими весняними днями почали активно наводити лад на присадибних ділянках і спалювати листя, суху траву та інші відходи рослинного походження. Муніципальна поліція  відстежує такі випадки і складає відповідні протоколи про адміністративне порушення. Тим, хто спалює листя, загрожує штраф від 340 до 1700 грн.

З наступного тижня, а саме з 18 березня, у Вінниці почнуть працювати спеціальні мобільні групи, які виявлятимуть тих хто спалюватиме листя. Однак, працівники Муніципальної поліції ще до старту роботи спеціальних мобільних груп вже склали 10 адміністративних протоколів.

«Працівники Муніципальної поліції уже почали працювати із вінничанами, які спалюють листя та інші відходи. Наші працівники складають протоколи та передають на розгляд адмінкомісій. З 18 березня по місту буде працювати більше патрулів, які будуть відстежувати спалювання відходів по місту. У такий період до цієї роботи підключаються працівники виконавчих органів міської ради, квартальних комітетів», - каже начальник комунального підприємства «Муніципальна поліція» Віталій Чигур.

Вже кілька років поспіль у Вінниці проводиться активна роз’яснювальна робота з приводу того, що спалювати гілля та листя заборонено. Працівники КУП «ЕкоВін» у дні, визначені для вивозу твердих побутових відходів з приватного сектору, забирають опале листя разом із сміттям. 

Муніципальна поліція розпочинає рейди містом по виявленню випадків спалювання відходів рослинного походження

Також мешканці приватних домоволодінь можуть компостувати такі органічні відходи. Для цього достатньо викопати на присадибній ділянці компостерну яму розміром 1Х1 м і складувати там листя, де за зиму воно перегниває і може слугувати добривом для грядок. 

Компостувати можна також і органічні побутові відходи, які утворюються в результаті життєдіяльності людини. Таким чином можна значно зменшити об’єми сміття, які вивозить спецтехніка. Переглядів: 3571
Поширень: 0