Вінниця на воді: у місті презентували масштабний туристичний проєкт майбутнього

На черговому засіданні туристичної ради представили концепцію амбітного проєкту «Вінниця на воді», який після завершення війни у разі, якщо знайдеться фінансування, може бути реалізований в місті над Бугом упродовж двох, а то і більше десятків років. Ідея викликала жваве обговорення серед учасників, адже передбачає створення унікального простору для відпочинку, спорту, рекреації та розвитку туристичної інфраструктури на річці Південний Буг і Вишенських озерах. Концепт народився у комунікації локального бізнесу і муніципалітету. Його представив ініціатор, засновник пабу на воді “Вінницька реберня” Віталій Гуменюк.

Про це пише My Vin, посилаючись на Офіс туризму Вінниці.

"Цей проєкт не буде реалізовуватись ні завтра, ні через рік. Його реалізація можлива лише після завершення війни, і триватиме вона не один десяток років. Але важливо, щоб уже зараз був готовий концепт, аби після перемоги ми могли швидко залучати інвесторів і партнерів", — зазначив він.

За словами Віталія Гуменюка, ідею підтримало керівництво міста. Подібні приклади реалізації плавучих просторів команда бачила у Гельсінкі.

"Це плавучий порт, плавучі басейни й реабілітаційні центри. Як приклад. А є досвід будівництва театрів на воді, готелів, ресторанів, розвитку річкового транспорту і таке інше. У Фінляндії на Всесвітній конференції з плавучих рішень 2025 (WCFS2025) ми представили наш концепт. Його мета – поєднати сучасну архітектуру, відпочинок, спорт, комерцію та реабілітацію у форматі плавучого комплексу на річці Південний Буг та Вишенських озерах", - йдеться в повідомленні.

Ініціатор нагалошує, цей проєкт — не лише про архітектуру, а й про майбутнє громади, яка вже сьогодні готова творити нову сторінку Вінниці.

"Впевнений, що першими зможуть знайти партнерів для втілення таких концептів спроможні громади. Тому маю надію, що спільно з міською радою і громадою локальний бізнес, який уже починає активно цікавитись можливим розвитком на воді, зможе здійснити цю амбітну мету. Я особисто готовий присвятити цьому наступні двадцять чи більше років свого життя", - підсумував він.

Читайте також:

Ще 15 вінницьких ветеранів отримали гранти на розвиток бізнесу

Вінницький "KVADRAT" запрошує дітей на екологічне анімаційне шоу 12 жовтня



Переглядів: 170
Поширень: 0