Подільський зоопарк запрошує на гарбузові вікенди

Подільський зоопарк запрошує вінничан та гостей міста долучитися до справжнього свята осіннього настрою — гарбузових вікендів. Починаючи відсьогодні всі відвідувачі зоопарку зможуть взяти участь у роботі творчої майстерні на гарбузовій галявині поряд з адміністративною будівлею зоопарку. Заняття проходитимуть щосуботи та неділі. 

Про це пише MyVin, посилаючись на фейсбук сторінку Подільського зоопарку


"Від Подільського зоопарку забезпечуємо гарбузи, різних форм, розмірів і відтінків. Від вас, дорогі наші відвідувачі, гарний настрій, бажання творити і знаряддя праці для творчості. Участь дітей лише під наглядом дорослих. Тож, приходьте до Подільського зоопарку цими вихідними та відвідайте наш осінній простір для творчості. Вітаються будь-які креативні ідеї. Ми працюємо з 9 до 18 години" - йдеться у повідомленні. 

Після майстерні на вас чекає знайомство з понад 300 видами звірів та птахів. Серед мешканців Подільського зоопарку — улюбленці відвідувачів:

  • сурикати з пустелі Калахарі — маленькі, але хижі та надзвичайно кумедні;

  • зебри Чапмана — граційні представниці південноафриканських саван;

  • лемури котячі — справжні родичі знаменитого короля Джуліана з мультфільму «Мадагаскар»;

  • єноти-полоскуни, які обожнюють воду та завжди готові до гри.

На території зоопарку також облаштовано фотозони — чудове місце для родинних світлин, осінніх фотосесій і тематичних прогулянок.

Нагадаємо, Подільський зоопарк підтримує соціальні ініціативи. Щосереди безкоштовно відвідати його можуть:

  • учасники бойових дій;

  • діти, які є внутрішньо переміщеними особами;

  • діти з багатодітних родин;

  • учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

  • пенсіонери за віком.

Це частина соціальної програми, яка робить відпочинок у Вінниці доступним для всіх.



Переглядів: 201
Поширень: 0