У Вінниці презентують благодійний проект, присвячений "сонячним" діткам та їхнім матусям.

Привернути увагу суспільства до вінницьких сімей, в яких виховуються дітки з синдромом Дауна вирішили організаторки соціального проекту «Сонячні» Анна Черникова та Анна Гудима. Так, креативні містянки об’єднались задля соціальної адаптації та толерантному ставлення до людей з особливостями розвитку.

Для вінничанок разом з їхніми дітками влаштували фотосесію. Моделей чепурили професійні стилісти, візажисти та перукарі. У результаті – кращі, за версією самих учасників, світлини представлять 21 березня у холі міськради. Її присвячують до Всесвітнього дня підтримки людей із синдромом Дауна.

«Повсякчас у Вінниці влаштовують різноманітні благодійні заходи, аби привернути увагу до людей з синдромом Дауна. Визначити їх рівноцінне місце у суспільстві. Тож ми вирішили зробити день краси та відпочинку для мам таких діток. Адже саме на їхні плечі лягає безмежна кількість турбот і хвилювань. Таких діток запрошують на фотосесії, покази мод, спортивні змагання. І це дуже великий крок у розвиток толерантного відношення та розв'язання нагальних проблем людей з особливостями розвитку. Та в нашому проекті, ми вирішили, все ж таки, більшої уваги надати їх мамам. Зробити для них свято. Таким чином висловити їм свою підтримку. Показати, що вона не тільки мама, яка завжди повинна оберігати, розвивати, боротися за права своєї особливої дитини. А, на сам перед, вона вродлива, чарівна жінка», - розповідає про проект «Сонячні» його співорганізаторка Анна Гудима.

Також, усіх вінничан запрошують долучитись всесвітнього флешмобу «Lots of socks» та одягнути цього дня різнокольорові шкарпетки. В такий спосіб, підтримати «сонячних» діток та продемонструвати їм свої підтримку.

Вінничан запрошують на «сонячну» фото-виставкуПереглядів: 1212
Поширень: 3