На Вінниччині запрацювала ще одна поліцейська станція

18 липня у Літинському районі відкрилась перша поліцейська станція, яка обслуговуватиме територію Уладівської та Журавенської сільських рад. Щодня дільничний офіцер поліції, оперативний працівник та група реагування патрульної поліції надаватимуть поліцейські послуги 3 500 мешканцям семи населених пунктів. Допомагатимуть їм представники громадського формування «Правопорядок».

Сьогодні у селі Уладівка за кошти місцевого бюджету розпочала роботу сучасна поліцейська станція, яка забезпечить місцевим жителям якісний правоохоронний сервіс.

У урочистому відкритті станції взяли участь начальник начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова райради Віталій Мельник, голова Уладівської селищної ради Майя Крот.

- Таке нововведення значно покращить можливість надання поліцейськими послуг, допомоги громадянам та прискорить час реагування поліцейських на повідомлення, - зазначив начальник обласної поліції Вінниччини Юрій Педос.

На Вінниччині запрацювала ще одна поліцейська станція

Найближчим часом цілодобово, крім дільничного офіцера поліції, на території станції буде чергувати група реагування патрульної поліції та оперативний працівник. Для кожного з них обладнаний робочий кабінет та виділений автотранспорт. Це дозволить працівникам поліції не лише контролювати ситуацію у населених пунктах, а й попередити правопорушення.

Керівник Літинського відділення поліції Олександр Конєв подякував усім, хто сприяв у відкритті поліцейської станції, та запевнив, що тепер поліцейські більш якісно зможуть забезпечувати правопорядок на  території обслуговування.Переглядів: 6661
Поширень: 0