У рамках акції «Година землі» вінничани зможуть побувати на акустичному концерті у темряві та виграти еко-подарунки

30 березня наше місто знову приєднається до Всесвітньої акції «Година землі». Цього дня у Вінниці пройде акустичний концерт «Музика у темряві», який об’єднає вінничан навколо ідеї збереження планети. Тут не лише слухатимуть музику, а й говоритимуть про екологію. Також цього дня з 20:30 до 21:30 буде вимкнено підсвітку на майдані Незалежності, Центральному та Київському мостах та деяких інших знакових об’єктах міста. Вінничани можуть підтримати цю акцію, вимкнувши світло у власній оселі на одну годину.

Для європейських країн питання економії природних ресурсів та енергоефективність є дуже важливим. Адже з часом джерела енергії вичерпуються, а навколишнє середовище виснажується та забруднюється викидами СО2. Саме тому розвинені країни світу впроваджують у себе енергоефективні заходи та поширюють ці ідеї серед інших держав.

У нашому місті вже кілька років реалізуються заходи для підвищення енергоефективності. Нагадаємо, що перший крок було зроблено у 2011 році, коли наше місто офіційно підтримало масштабну ініціативу Європейської комісії зі сталого розвитку міст, відому як Угода Мерів. Підписанти цієї Угоди взяли на себе зобов’язання скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи таким чином розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

У день Всесвітньої акції «Година землі» у Вінниці на одну годину з 20:30 до 21:30 буде вимкнено підсвітку арки та панно, що біля входу в Центральний парк, а також освітлення на майдані Незалежності. Також погасне світло на приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації, Державного архіву Вінницької області, Апеляційного суду Вінницької області, Свято-Преображенському кафедральному Соборі. Вимкнуть на годину підсвітку й на площі Шевченка. 

У рамках акції «Година землі» 30 березня з 19:00 до 22:00 у закладі «Cherdak» (вулиця Соборна,24) відбудеться акустичний концерт «Музика у темряві». Тут вінничани об’єднаються навколо ідеї збереження планети під затишну музику від талановитих музикантів. Також під час заходу говоритимуть про екологію, буде розіграш еко-подарунків. Вхід за тарифом закладу – 40 гривень. Детальніше про захід та реєстрація за посиланнямСеред організаторів заходу – Інститут розвитку міст, фонд громади «Подільська громада», Вінницька міська рада (департамент економіки і інвестицій ВМР, департамент енергетики, транспорту та зв’язку ВМР), ТОВ «Еко-Драйв», КУП «Ековін». Переглядів: 2001
Поширень: 0