Парк Ющенка засадили молодими ялинками, дубами, кленами, березами, соснами, лісовою черешнею та липами

За відновлення парку імені Ющенко, який постраждав внаслідок буревію, взялись небайдужі вінничани спільно з адміністрацією психлікарні.

На масову висадку дерев до парку поруч із лікарнею ім. Ющенка прийшли понад сотню містян. Лісопосадку відновлювали цілими сім’ями. Дітлахи, відклавши в бік гаджети, залюбки допомагали батькам. 

Лише за годину вінничани посадили близько тисячі молодих деревець.

Парк Ющенка засадили молодими ялинками, дубами, кленами, березами, соснами, лісовою черешнею та липами

"Я, не роздумуючи, прокинувся зранку, взяв лопату, відра, рукавички і о 9:00 уже був на висадці і признатись чесно дуже тішить що долучився до цієї толоки. Я фанат свого міста. Тож, коли я дізнався, що буде відбувати така зелена акція, рішення про участь було блискавичним! Адже можна не лише долучитись до озелення свого міста, але й посадити своє, власне дерево та й не одне, це ж просто мега круто. Уявити тільки, що через років 10 я буду гуляти тут уже разом із своїми дітьми і зможу гордо сказати, що ось це дерево я колись посадив. Потрібно робити подібні акції частіше. Особисто для мене, вкрай важливо зберегти парк Ющенко в його межах і окрасі, так багато дерев повалило, чи їх час настав, протрухлявіли, сумно бачити пеньки замість них, але коли випадає шанс змінити це, посадити деревце, внести свій вклад в парк, такого не можна пропускати. Я ще маленьким хлопчикові гуляв по ньому, бачив як він росте, і зараз будучи свідомою людиною, частиною громади міста Вінниці мені хочеться зробити своє місто кращим, справжнім зеленим островом", - розповідає учасник акції Владислав Головащенко.

Молодий активіст певен: якщо кожен в такий спосіб долучиться до озеленення Вінниці, невдовзі вона стане містом не лише фонтанів, а й парків та скверів. Переглядів: 2365
Поширень: 0