У Вінниці затримали наркозакладчика із великою партією заборонених речовин

У Вінниці оперативники поліції затримали 34-річного місцевого мешканця, який займався розповсюдженням наркотичних речовин шляхом так званих «закладок». Чоловік уже перебував у полі зору правоохоронців: раніше він затримувався за аналогічний злочин, а матеріали того кримінального провадження наразі слухаються в суді.

Про це повідомляє My Vin, посилаючись на відділ комунікації поліції Вінницької області.

Третього грудня оперативники Вінницького райуправління викрили зловмисника на одній із вулиць міста. Під час огляду у нього виявили та вилучили 73 згортки з Альфа-PVP, амфетаміном та пігулками, ймовірно MDMA.

Під час невідкладного обшуку за місцем проживання фігуранта правоохоронці знайшли три пакунки з речовиною рослинного походження, електронні ваги та пакувальні матеріали, що використовувалися для фасування наркотиків. Усі вилучені речовини направлено на експертне дослідження.

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України. Санкція за цією статтею передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі фігурант перебуває в кімнаті затриманих, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Читайте також:

У Вінницькій міській раді відзначили волонтерів громади

Dacia Duster перекинувся та врізався в дерево: що відомо про ДТП на Вінниччині



Переглядів: 105
Поширень: 0