У ВНТУ триває ярмарок кар'єри

Сьогодні і завтра у Вінницькому національному технічному університеті з 9:00 до 15:00 у холі навчального корпусу №2 традиційний Ярмарок Кар’єри 2019.

Зорганізовує його найкрутіша студентська організація BEST Vinnytsia Ярмарок Кар’єри – це щорічна виставка вакансій провідних компаній Вінниці та України, яку організовує Вінницький осередок Ради технічних університетів Європи — BEST (Board of European Students of Technology).

Старт ярмаркуванню у ВНТУ сьогодні дали доктори технічних наук, професори — ректор вишу Володимир Грабко і перший проректор Олександр Васілевський, а також проректор з виховної роботи університету Анна Писклярова, кандидат технічних наук, доцент.

У ВНТУ вдесяте відбувається ярмарок кар'єри

Нині кілька десятків провідних компаній Вінниці й України шукають майбутніх співробітників на Ярмарку кар’єри-2019. Спектр їх діяльності є надзвичайно широкий, тож, ярмаркувати з користю і знайти роботу мрії можуть і найвибагливіші юні спеціалісти. Студенти мають змогу особисто спілкуватися з менеджерами й айчарами працедавців, пропустивши тести, телефонні й скайп інтерв’ю. А потому побувати на презентації компанії, яка зацікавила.

Ще напередодні дійства зацікавлені в роботі студенти мали змогу через інтернет заповнити резюме, яке організатори тепер поширюють між роботодавцями-учасниками Ярмарку Кар’єри 2019. Тицьнувши сюди http://goo.gl/E8QwLy , можна заповнити своє CV прямо зараз.

Студент ВНТУ Богдан Примаковський влаштувався на роботу Python-розробником в SteelKiwi саме завдяки Ярмарку Кар’єри ще три роки тому. «Моя історія почалась позаторік навесні, коли почав активно шукати роботу в сфері ІТ, – каже Богдан. – Для людини без досвіду роботи в індустрії це доволі складно. Пошук вакансій на DOU та інших тематичних порталах, розробка однотипних тестових завдань та типові співбесіди безжально гасили амбіції. Аж ось я потрапив на Ярмарок Кар’єри 2016. Саме тут я знайшов компанію SteelKiwi, яка дала мені шанс проявити себе як розробник програмного забезпечення. Нині я маю майже два роки безцінного досвіду розробки разом зі своєю dream team та декілька крутих проектів».

У ВНТУ вдесяте відбувається ярмарок кар'єри

Під час «Ярмарку Кар’єри» проходитиме квест. Усі, хто виконає його завдання, отримає приємні подарунки. Призи розігрувались і на «розігрів» — ще до Ярмарку на офіційній сторінці BEST Vinnytsia у Instagram своїх власників учора знайшли:

  • фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 3 від Playtika;
  • 2 абонементи на команду з 4-х осіб у квест-кімнату «Ізоляція»;
  • 5 добових абонементів від креативного простору «Артинов»;
  •  5 місячних абонементів від Babaev Gym.

Лайфхак від BEST — Краще здобути фаховий досвід в студентські роки. Починайте працювати якомога раніше. Слід робити багато спроб, і одна з них таке буде успішною!Переглядів: 4472
Поширень: 0