У Вінниці оголошено прийом проектів від громадських організацій для отримання грантів від міської ради

Сім років поспіль громадські організації міста мають можливість отримати грант від Вінницької міської ради на реалізацію своїх заходів та ініціатив. Для цього вони мають подати на конкурс свої соціально-культурні проекти з 1 квітня по 2 травня та пройти відбір конкурсної комісії. Переможці конкурсу можуть розраховувати на фінансову підтримку в розмірі від 25 до 100 тис. грн.

«До участі в конкурсі допускаються проекти, які передбачають співфінансування в розмірі не менше 15% власного внеску. Конкурсна комісія відбиратиме проекти, які мають інноваційний потенціал та наявність використання елементів сучасних технологій. Також оцінюватиметься актуальність проекту та важливість його реалізації. Комісія буде враховувати доцільність проектів та досвід інститутів громадянського суспільства у реалізації соціально-культурних проектів», - розповіла начальник відділу департаменту правової політики та якості Наталія Малецька.

Заява та документи на участь у конкурсі подаються у письмовому вигляді до відділу звернень апарату міської ради та її виконкому (канцелярію) за адресою: вул. Соборна, 59,  І поверх, з позначкою: «Для департаменту правової політики та якості міської ради».

Копія реєстраційної картки, опису та кошторису соціально-культурного проекту в електронному вигляді, також надсилається в doc-форматі на e-mail: [email protected] з надписом у темі: «Конкурс соціально-культурних проектів 2019».

У разі виникнення запитань, слід звертатися до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна, 59, каб. № 710,  тел.: 59-51-36, 59-51-55, 59-51-59, e-mail: [email protected]).

Інформація щодо умов конкурсу та зразки документів розміщені на сайті Вінницької міської ради в розділі «Громадські об`єднання».Переглядів: 3425
Поширень: 2