Дрифт у центрі міста: у Вінниці камери зафіксували небезпечні маневри водіїв (відео)

У Вінниці протягом 5 січня міські камери відеоспостереження двічі зафіксували зухвалу та небезпечну манеру кермування. Водії автомобілів Peugeot та Mercedes виконували маневри, схожі на «дрифт», у місцях масового перебування людей.

Про це пише My Vin, посилаючись на Ситуаційний центр.

Як стало відомо, один із випадків стався на площі Перемоги, інший — на стоянці біля одного із закладів громадського харчування. На щастя, під час інцидентів обійшлося без пошкоджень транспортних засобів та постраждалих.

Втім, подібна поведінка за кермом, яка може здаватися розвагою, несе серйозну загрозу. Навіть досвідчений водій не застрахований від помилки, а такі маневри можуть призвести не лише до матеріальної відповідальності, а й до трагічних наслідків.

Щодо водіїв, зафіксованих на відео, патрульні поліцейські винесли постанови за порушення Правил дорожнього руху.

Читайте також:

Гнав 150 км/год у селі та тікав від поліції: на Вінниччині зупинили водія BMW

У Хмільнику в двох ДТП за пів години травмувалися четверо дітей



Переглядів: 724
Поширень: 0