Міська рада виділила кошти на капітальний ремонт приміщення організації українського товариства глухих

29 березня на сесії міської ради депутати проголосували за передачу субвенції бюджету Вінницької області для надання фінансової підтримки Вінницькій обласній організації Українського товариства глухих (УТОГ). Кошти, у розмірі 90 000 гривень будуть направлені на капітальний ремонт приміщення організації, що розташоване по вулиці Брацлавська, 121.

У Вінниці постійно проводиться робота, щоб люди з інвалідністю почували себе комфортно. Лише у минулому році на світлофорах міста з’явилось 11 пристроїв звукового супроводу для людей з порушеннями зору. Також для маломобільних груп населення було влаштовано та реконструйовано понад 30 пандусів (перед торгово-посадочними комплексами, магазинами, підприємствами та організаціями тощо). Також на 3-х зупинках громадського транспорту (перед торгово-посадочними комплексами) було влаштовано тактильну плитку, для просторового орієнтування людей з вадами зору. Роботи по адаптації міського простору продовжаться й в цьому році. 

На минулій сесії міської ради депутати проголосували за виділення субвенції на надання фінансової підтримки Вінницькій обласній організації Українського товариства сліпих (УТОС). Кошти у сумі 265 тис. грн виділили на перевезення осіб з інвалідністю по зору, які є жителями Вінницької міської об’єднаної територіальної громади та працюють на підприємстві об'єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство УТОС». Гроші були виділені на пальне для автомобіля та на зарплатню водіям.

Сьогодні депутати міської ради підтримали рішення, у якому йдеться про передачу субвенції на фінансову підтримку Вінницькій обласній організації Українського товариства глухих (УТОГ). Кошти використають на капітальний ремонт приміщення організації. За них планують відремонтувати стелю, підлогу, стіни, замінити двері тощо.Переглядів: 2835
Поширень: 0