Хоровий спів у 150 дитячих голосів під супровід «Аркати». У Вінниці підбили підсумки «Music Camp International»

Шість пісень на 3-ох мовах світу виконали під час гала-концерту учасники щорічного дитячого музичного табору. Це звичайні вінницькі дітлахи, без музичної освіти, віком від 11 до 16 років.

Поки одні учні, під час весняних канікул, не «відлипали» від моніторів комп’ютерів, «таборівці» вчились грі на гітарі, віолончелі, скрипці, флейті та золотих дзвіночках. А також – опановували вміння співати у хорі іноземними мовами.

Серед вчителів, які впродовж 5-ти днів «чаклували» над музикантами-новачками, які вперше взяли до рук інструмент — його засновниця — диригент Констанція Фортунадо.

Хоровий спів у 150 дитячих голосів під супровід «Аркати». У Вінниці підбили підсумки «Music Camp International»

«Бюджет табору (це тільки локальні кошти) 150 тисяч гривень. Більшу частину фінансувала Вінницька міська рада, також був грант від ІСАР. Ще частину фінансового навантаження взяли БО «International music camp», головою якої є Конні Фортунадо. Вона залучає кошти в США, за які платили заробітну плату викладачам музики, а їх було 10. Всі музичні інструменти вони теж закупили», -розповідає про процес влаштування табору організаторка «Music Camp International» у Вінниці Леся Найчук.  

Активний тиждень занять у «Music Camp International» завершився 27 березня концертом дітей-учасників у супроводі камерного оркестру «Арката» у концертній залі Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського.

Послухати, чого навчились їхні чада, прийшли батьки. Також на концерт завітали і їхні друзі, викладачі, діячі культури та мистецтв. Організатори табору зізнаються: результат перевищив їхні очікування.

Хоровий спів у 150 дитячих голосів під супровід «Аркати». У Вінниці підбили підсумки «Music Camp International»

«Від цього співу - мурахи по шкірі. Це щось неймовірне! Новою піснею в репертуарі стала «we sing for the children». Слова пісні: «ми співаємо для дітей, які не мають голосу (тобто прав, і не можуть за себе постояти), ми співаємо для дітей, які не можуть чути, ми співаємо для дітей, які не можуть бачити». А ще діти виконували 1 інструментальний твір – «Маленька нічна серенада» В. Моцарта», - ділиться враженнями від проведеної роботи Леся Найчук.

Також виконали відому пісню «Україно!» Т. Петриненка. До речі, саме її 40 українських дітей, учасників Музичного табору, разом із Констанцією, виконували у Європарламенті у 2011 році.Переглядів: 3913
Поширень: 4