Сергій Моргунов: Я віддав свій голос за європейський вибір нашої держави

Сьогодні, 31 березня, Україна обирає Президента держави, який визначатиме курс розвитку країни на найближчі п’ять років. У день виборів на свою виборчу дільницю, яка знаходиться в приміщенні школи №36, прибув і Вінницький міський голова Сергій Моргунов з дружиною Наталією.

У коментарі вінницьким медіа він підкреслив, що від сьогоднішнього вибору українців залежить майбутнє нашої держави. Міський голова сподівається, що люди думають про майбутнє України, про те, в якій країні будуть жити їхні діти та онуки і вважає, що якщо буде свідома нація, то буде і свідома держава.

Сергій Моргунов: Я віддав свій голос за європейський вибір нашої держави, за сильну армію та продовження реформ

«Я відав свій голос за те, щоб далі продовжувалися реформи, за європейський вибір нашої держави, за подальший розвиток місцевого самоврядування і впровадження реформи децентралізації, результати якої за чотири роки ми відчуваємо і на рівні територіальної громади Вінниці, і держави в цілому», - зазначив міський голова.

Також Сергій Моргунов додав, що він віддає свій голос  за сильну українську армію, за  членство в ЄС і НАТО. 

Сергій Моргунов: Я віддав свій голос за європейський вибір нашої держави, за сильну армію та продовження реформ

«Фактично я проголосував за те, щоб Україна була незалежною та заможною. За все те, за що боровся Майдан і відбулась Революція Гідності, за що стоять наші воїни на Сході, щоб все це не пішло в небуття, щоб та кров, яка була пролита українським народом, завжди пам’яталася. Для мене важливо, щоб люди відчували себе комфортно, проживаючи в Україні, щоб поверталися додому, ті, хто в силу тих чи інших обставин, покинули державу, працюють і живуть за кордоном. На все це є шанс. Важливо, щоб в Україні працювала дієва команда на різних політичних рівнях, і в тому числі – на рівні місцевого самоврядування», - сказав Сергій МоргуновПереглядів: 3566
Поширень: 0