Розпочато другий сезон MHP accelerator. Разом з партнерами МХП шукає інноваційні ідеї та креативних авторів

МХП, Radar Tech та Agrohub 27 лютого розпочали другу програму розвитку для стартапів MHP accelerator 2.0. А 5 квітня у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» в форматі мозкового штурму проведуть Vinnytsia Idea Garage.

Його ідея полягає у тому, щоб знайти перспективні рішення для застосування не тільки в роботі агрохолдингу, а й у галузі загалом. Фіналісти програми стануть партнерами МХП – разом реалізують свої проекти. Для креативних і винахідливих це є цікавою пропозицією запровадити власні доробки.

Вінничанам не варто стояти осторонь. Так от, 5 квітня в рамках MHP accelerator 2.0 відбудеться Vinnytsia Idea Garage в форматі мозкового штурму щодо реальних кейсів з практики МХП. Захід відбудеться в Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» (вул. Театральна, 15) з 15:00 до 20:00.

Ціль заходу – познайомити потенційних учасників акселератору з інноваційними запитами корпорації та, одночасно дати можливість протестувати свої гіпотези, отримати зворотній зв’язок щодо свого рішення від провідних експертів галузі та, можливо, сформувати команду однодумців за декілька годин. Команди вже наприкінці вечора зможуть оцінити шанси своїх ідей на успішну реалізацію.

Впродовж 5 годин в малих групах учасники будуть працювати над рішенням реальних проблем агрохолдингу, які можливо вирішити тим чи іншим продуктом, опрацьовувати питання кінцевого споживача, доречних бізнес-моделей та вдалих стратегій виходу проектів на ринок.

Кому буде цікаво?

  • Всім, хто живе технологіями, має інноваційні ідеї для бізнесу, проте поки що не має ресурсу для їх розвитку;
  • Командам стартап-ентузіастів, які розшукують нові ідеї;
  • Сформованим та вже досвідченим командам, готовим до швидкої оцінки гіпотез та краш-тестів ідей;
  • Стартапам, що планують стати резидентами MHP accelerator 2.0 та хочуть перевірити, чи цікаве їх рішення для МХП.

Що необхідно для участі?

Організатори радять взяти з собою ноутбуки для роботи над кейсами, гарний настрій та валізу вибухових пропозицій. А для того, щоб стати учасником необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Участь безкоштовна.

Чому компанії проводять другий конкурс? Перший акселератор довів свою доцільність.

«Зараз реалізуємо 5 комерційних проектів зі стартапами першого сезону. Ми інвестуємо в ці рішення, розвиваємо їх, підтримуємо, та зацікавлені в нових командах, з якими разом зробимо українську галузь більш інноваційною», - прокоментувала Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП.

Участь у MHP accelerator 2.0 можуть прийняти як досвідчені команди, так і новачки, яким є що запропонувати. Конкурсантам запропонують допомогу. Це доступ до ресурсів та виробничій базі агрохолдингу, менторська підтримка від ключових експертів МХП, понад 250 годин теорії та практики, нетворкінгу під час динамічної навчальної програми за участю трьох десятків лекторів та практиків.

Прийом заявок триватиме до 21 квітня 2019 року включно на сайті radartech.com.ua/mhp

Організаторам цікаві рішення, які можна застосувати у роботі агрохолдингу.

«Впровадження інновацій — це не спринт, а марафон, готовність йти вдовгу, тестувати, змінювати. Особливо в агросекторі з його річними циклами. Задача Agrohub — щоб український агробізнес став більш ефективним за рахунок впровадження технологій»,- розповіла Юлія Порошенко, лідер агронапрямку Radar Tech, засновник Agrohub.


Переглядів: 1148
Поширень: 0