Нивівці перед поновленням чемпіонату зустрілися із вболівальниками

Першого квітня в конференц-залі готелю «Франція» гравці і тренери вінницької «Ниви» зустрілися із журналістами та вболівальниками.

Віце-президент нашого клубу Вадим Кудіяров розповів про поточну ситуацію в команді. Зокрема, про те, що наразі немає жодних боргів перед колективом. Всі рахунки за використані послуги оплачуються. «Нива» відчуває підтримку з боку місцевої влади, меценатів, обласної федерації футболу та членів ГО «Футбольний клуб «Нива- Вінниця».

Головний тренер Колінс Нгаха сказав, що команда наразі непогано укомплектована. Наразі в «обоймі» 21 футболіст. Немає жодних травмованих, навіть Ігор Богач після двомісячної перерви почав тренуватися в загальній групі. Гравці пройшли якісні збори. І взагалі, за словами коуча, в «Ниві» панує доброзичлива атмосфера, що надихає на оптимізм.

"Я не люблю, щоб вболівальники нудьгували. «Нива» має демонструвати атакувальний футбол, особливо на власному полі. У нас мають працювати швидкі фланги", – зауважив Колінс Нгаха.

Слово надали кожному із наших гравців. Особливу зацікавленість викликали футболісти, які перед цим виступали за кордоном. Олександр Демченко грав в італійській серії «D», але вимушений був перебратися в Україну через проблеми із агентом. Андрій Рогозін виступав в одному із клубів першої ліги чемпіонату Польщі.

Нивівці перед поновленням чемпіонату зустрілися із вболівальниками

"В Польщі дуже велика конкуренція серед легіонерів. Адже в заявці можуть бути не більше двох іноземців", – сказав Андрій Рогозін.

Було представлено нових співробітників клубу. Це комерційний директор «Ниви» Василь Соловей і віце- президент із дитячо юнацького футболу, відповідальний за «Ниву-2» Юрій Корбут.

Нивівці перед поновленням чемпіонату зустрілися із вболівальниками

"Вже відомо прізвище головного тренера «Ниви-2», яка виступатиме у вищій лізі чемпіонату області. Це кваліфікований фахівець Микола Роздобудько, який перед цим працював в Казахстані", – повідомив Юрій Корбут.

Активіст ГО «Футбольний клуб «Нива-Вінниця» Віталій Шкурак розповів, що наразі членами клубу офіційно стали 26 осіб, а приблизно 200 фанів є кандидатами на членство. Всі внески витрачаються прозоро, і члени громадської організації отримують повний звіт. Вболівальники торкнулися низки проблемних питань. Керівництво «Ниви» наразі вирішує ситуацію щодо браку туалетів біля Центрального міського стадіону, до стартового матчу на цій арені все має бути гаразд. Якщо не встигнуть облаштувати стаціонарні вбиральні, то будуть встановлені біотуалети. А ось питання щодо реконструкції ЦМС, як і раніше, поки що «висить у повітрі».
 Переглядів: 1095
Поширень: 0