Вінниця працює у штатному режимі: адреси ремонтів і можливих відключень 24 лютого

У вівторок, 24 лютого, у Вінниці ситуація залишається контрольованою. Громадський транспорт курсує у штатному режимі, а комунальні служби продовжують протиожеледну обробку вулиць та забезпечують безперебійну роботу систем життєзабезпечення громади.

Про це інформує My Vin, посилаючись на сайт Вінницької міської ради.

У відділі оперативного реагування «Цілодобова варта» повідомляють, що цього дня у більшості регіонів України діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Перевірити актуальну інформацію можна на офіційних ресурсах обленерго.

«Сьогодні всі ми згадуємо ранок 24 лютого 2022 року, який розділив наше життя на “до” та “після”. Широкомасштабна війна триває вже 1461 день. Дякуємо нашим воїнам за мужність і самопожертву, за надійний захист і кожний світанок, – зазначила начальниця служби Антоніна Іващук. – Дякуємо також комунальникам громади, які продовжують робити все, щоб там на війні наші оборонці були спокійні за життя своїх рідних».

Бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за такими адресами:

  • вул. Зарічна, 83;
  • вул. М. Оводова, 55;
  • пров. Підлісний, 40;
  • вул. Л. Ратушної, 22;
  • просп. Коцюбинського, 5;
  • вул. Л. Лук'яненка, 2-А, у зв'язку із чим пониження тиску води спостерігається на вул. Д. Білоконя.

Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про призупинення подачі гарячої води за такими адресами:

  • вул. Келецька, 81, 83;
  • просп. Юності, 20/73, 22;
  • вул. Захисників Неба, 6, 8.

Причина – ремонтні роботи. Орієнтовний час відновлення подачі послуги – 17:30.

А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на: вул. Київська, вул. Академіка Янгеля, вул. Стеценка, пров-ки Стеценка, вул. Замостянська, вул. Острозького, просп. Коцюбинського, вул. І. Бевза, вул. Батозька, вул. Запорізька, вул. В. Винниченка, вул. А. Первозванного, 16-54, просп. Юності, 22-36, пров-ки Юності, вул. Зелена, вул. Грушевського, 56-60, вул. Магістратська, 41-76, вул. Архітектора Артинова, 49-52. Причина – ремонтні заходи.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.

Читайте також:

Налипання мокрого снігу та ожеледь: якою буде погода у Вінниці 24–25 лютого

Молитва за Україну та військо: розклад богослужінь у кафедральному соборі Вінниці



Переглядів: 135
Поширень: 0