У Вінниці працює група шахраїв, яка під приводом «звільнення» сина від покарання за вчинену автопригоду, видурюють у людей заощадження. Поліція вживає усі необхідні розшукові заходи з метою встановлення та затримання зловмисників.

Зловмисники діють за наступною схемою. До потерпілого телефонують на стаціонарний телефон та повідомляють, що їх родич потрапив в аварію. Аби вирішити питання з правоохоронцями про звільнення від відповідальності, потрібно заплатити. В подальшому зловмисник або його спільники на таксі  приїжджають до потерпілого, у більшості випадків – це літні люди, та забирають у них заощадження.

Так, жертвою зловмисників став 91-річний вінничанин. Зловживаючи довірою літнього чоловіка, шахраї забрали у нього 130 тисяч гривень.

Вкотре закликаємо громадян бути обачними, не довіряти подібним дзвінкам та не панікувати. Перевірте, де дійсно знаходиться Ваша рідна людина. Пам’ятайте, у разі реального затримання працівники поліції повідомляють про це рідних, вказуючи підстави та термін, а також відділ чи відділення, де утримується особа. Законодавством не передбачено жодних платежів за утримання затриманої особи правоохоронним органом. Попросіть людину, яка представилась працівником поліції назвати прізвище ім’я, по-батькові і дату народження затриманого родича, запитайте у чому він був одягнений, колір очей, зріст. Практично у 100% випадків такою інформацією зловмисники не володіють, оскільки телефонний номер набрали навмання. Якщо Вам повідомляють, що близька людина вчинила ДТП, обов’язково поцікавтеся, де це сталося, яка була машина, який її колір та державний номер.

Шановні громадяни, будьте обачними. Не довіряйте зловмисникам, які під будь-якими приводами пропонують за грошову винагороду «вирішити» питання з правоохоронцями. Отримавши таки дзвінок, не починайте перемовини, а негайно телефонуйте за номером 102, (093) 473-25-17, 59-49-00, 59-49-07.     Переглядів: 1025
Поширень: 1