П’яний водій наїхав на дорожнього працівника на Вінниччині

На Вінниччині правоохоронці затримали водія, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв дорожньо-транспортну пригоду та травмував працівника дорожньої служби.

Про це пише My Vin, посилаючись на відділ комунікації поліції Вінницької області.

Аварія сталася 11 березня близько 11:30 на об’їзній дорозі міста Калинівка Хмільницького району.

За попередньою інформацією слідства, 45-річний водій автомобіля Chevrolet здійснив наїзд на 32-річного майстра дорожнього підприємства, який у той момент виконував ремонтні роботи на дорозі.

Унаслідок ДТП дорожнього працівника госпіталізували.

Правоохоронці встановили, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Результат освідування показав 1,8 проміле алкоголю в крові.

Крім того, поліцейські встановили, що того ж ранку в Київській області відносно цього ж водія вже складали протокол за керування у нетверезому стані (ст. 130 КУпАП).

Після цього чоловік помінявся місцями з жінкою-пасажиркою, однак згодом знову сів за кермо автомобіля.

Чоловіка затримали у процесуальному порядку.

Слідчі відділення поліції № 1 Хмільницького РВП повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.

Йому загрожує до трьох років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

До обрання запобіжного заходу підозрюваний перебуватиму в ізоляторі тимчасого тримання.

Читайте також:

У Вінниці триває масштабне прибирання міста після завершення зимового сезону

Двоє молодиків організували незаконний «трансфер» через кордон на Вінниччині



Переглядів: 139
Поширень: 0