Юні вінницькі музиканти отримали подарунок для творчості від Асії Ахат

Зірка зустрілася з учнями музичної школи №1.

Відома українська скрипалька Асія Ахат приїхала до Вінниці в рамках туру містами України. У кожному місті  – робить презент музичним школам та зустрічається із талановитими юнаками та дівчатами, які розділяють із нею любов до скрипки.

Учням Вінницької музичної школи №1, 53-річна співачка зі світовим ім’ям розповіла, як починала  творчу кар’єру та ділилась секретами слави.

Юні вінницькі музиканти отримали подарунок для творчості від Асії Ахат

«Дуже важливо, щоб діти ні за яких обставин не припиняли займатись музикою. Навіть, якщо хочеться покинути і навіть, якщо у батьків немає на це фінансів. Мені, наприклад, видавала інструмент моя викладачка, тому що у батьків не було грошей на його придбання. Першу маленьку скрипку мені купили у 14 років, на позичені 400 доларів», - розповідає по своє музичне дитинство зірка світового масштабу Асія Ахат.

Після виступу дітей, скрипалька зробила їм неочікуваний подарунок. Відтепер, три новенькі скрипки у дизайнерських футлярах належать юним вінницьким талантам.

Юні вінницькі музиканти отримали подарунок для творчості від Асії Ахат

«Попри те, що в нас є багато інструментів, але школі вже багато років, тож, він застарілий і на ньому вже практично не можна грати», - каже директор дитячої музичної школи №1 Тетяна Бурдейна.

Окрім інструментів, скрипалька подарувала юним вінницьким музикантам ще й квитки на свій концерт, який пройде у Вінниці 16 квітня.Переглядів: 1502
Поширень: 1