Півтисячі вінницьких школярів під час Ярмарку професій знайомились із актуальними професіями

16 квітня 2019 року у інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся масовий профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Ярмарок професій».

Захід відвідали учні 8-11 класів з 23 вінницьких шкіл. Понад 500 школярів переглянули презентації популярних і перспективних на сучасному ринку праці професій.

Провідні роботодавці та представники професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста Вінниці презентували такі професії: інженер-будівельник, дизайнер комп’ютерної графіки, відеоблогер, флорист, ювелір, технік-технолог, електрогазозварник, реставратор, столяр, монтажник санітарно-технічних систем, адміністратор комп’ютерної мережі, робототехнік, біомедичний інженер, в’язальник схемних джгутів, військовослужбовець, кінолог, криміналіст, поліцейський.

Півтисячі вінницьких школярів під час Ярмарку професій знайомились із актуальними професіями

До уваги юнаків та дівчат представили цікаві майстер-класи, ознайомлення з пропозиціями щодо навчання, умовами вступу, переліком професій та спеціальностей тощо.

«Діти мають знати, які професії на сьогодні є актуальними, щоб зробити свідомий вибір та побудувати професійну кар’єру. Нині на регіональному ринку праці існує попит на фахових спеціалістів, здатних швидко навчатись новому та іти в ногу з часом», - розповіла директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Презентації навчальних закладів та підприємств були сучасними, цікавими, змістовними, викладеними в різному стилі та форматах, які безумовно зацікавили молодь.

Представники Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці повідомили, що участь в «Ярмарку професій» дає можливість презентувати заклад і поспілкуватись з учнями випускних класів.

Півтисячі вінницьких школярів під час Ярмарку професій знайомились із актуальними професіями

В рамках заходу постійно діяв консультаційний пункт служби зайнятості: «Професійна консультація, тестування, профдіагностика».

За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у розмаїтті актуальних професій, дав можливість «приміряти на себе» ту чи іншу професію, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.Переглядів: 3305
Поширень: 1