Другий тур виборів на Вінниччині відбувся без суттєвих порушень законодавства

Системних правопорушень, які б вплинули на результати виборів, не зафіксовано. Поліцейські забезпечили правопорядок під час виборчого процесу та безпеку громадян. Про це повідомила на брифінгу у Вінницькому прес-клубі начальник відділу комунікації ГУНП у Вінницькій області Ганна Олійник.

- У день  голосування до поліції станом на 20.00 надійшло 52 повідомлення громадян про можливі порушення виборчого законодавства. Серед  них : фотографування бюлетеня – 5, умисне псування бюлетеня – 2, невчасне прибуття членів ДВК - 1, неналежна робота ДВК – 7, видача бюлетенів без паспорта – 5, групове голосування за «відкріпними талонами» - 4, голосування іншою особою - 1, незаконна агітація на вулицях та ЗМІ - 6, відсутність в списках виборців – 3, інші події – 18, - розповіла начальник відділу комунікації ГУНП у Вінницькій області Ганна Олійник.

Другий тур виборів на Вінниччині відбувся без суттєвих порушень законодавства

За двома повідомленнями складені адміністративні протоколи за ст. 178 КУпАП (розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява в громадських місцях у п’яному вигляді). Двоє нетверезих вінничанин пошкодили свої бюлетені: один порвав, а інший  намагався його з’їсти. Також до адмінвідповідальності притягнуто голову однієї з ДВК м. Вінниці відповідно до ст. 179 КУпАП (розпивання алкогольних напоїв на виробництві або перебування на роботі в нетверезому стані).  Відомості про решту  повідомлень внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян, за ними проводяться перевірки з подальшою правовою оцінкою.

- Загалом вибори на території області пройшли спокійно та без порушень громадського порядку, - зазначила Ганна ОлійникПереглядів: 2365
Поширень: 0