Учасникам державної програми «Національний кешбек» нагадали про важливий дедлайн. Накопичені кошти кешбеку за попередні місяці, а також виплати за червень 2026 року необхідно використати до 30 червня включно.
Про це повідомляє My Vin із посиланням на PrivatBank_insider.
Згідно з умовами державної програми, після завершення терміну дії накопичені, але невикористані кошти будуть повернуті до державного бюджету. Водночас із 1 липня картка «Національний кешбек» перейде на новий цикл накопичення, і нарахування виплат за покупки українських товарів та послуг продовжиться.
Витратити кошти кешбеку можна на оплату комунальних і поштових послуг, придбання ліків, книг, українських товарів або переказати їх на благодійність. Для цього доступні відповідні сервіси у Приват24 та на сайті банку.
У банку зазначають, що навіть невеликі залишки коштів можна спрямувати на підтримку благодійних проєктів або допомогу українським військовим через відповідні розділи у застосунку.
Для тих, хто ще не долучився до програми, достатньо відкрити цифрову картку «Національний кешбек», надати дозвіл на обробку транзакцій та обрати цю картку в застосунку «Дія» для зарахування виплат. Після цього кешбек нараховуватиметься автоматично за покупки товарів і послуг, які беруть участь у програмі.
Читайте також:
Нова система на світлофорах: що зміниться для пасажирів трамваїв
Міноборони призупинило частину електронних сервісів у "Резерв+"