В 2020 році планується завершити будівництво школи на Поділлі

У Вінниці, в мікрорайоні Поділля будують сучасну школу, в якій зможе навчатись 1200 дітей. Будівельні роботи розпочали у 2015 році. Наразі уже зведено коробку і встановлені вікна, виконуються внутрішні роботи. 24 квітня під час виїзної наради хід будівництва проінспектував міський голова Сергій Моргунов. 

Нова школа матиме три поверхи, загальною площею 11 704 кв.м. Тут має розміститися 40 класів, з них 12 – це початкова школа. Молодша школа буде відокремлена – матиме свій окремий вхід в школу та свої санвузли.

В 2020 році планується завершити будівництво школи на Поділлі

Представник інвестора та депутат міської ради Андрій Очеретний розповів про хід будівництва школи та детально зупинився на виконанні попередніх доручень: «Наразі враховані ті зауваження, які Ви висловили, коли були на будівництві минулого разу. І сьогодні ми маємо можливість бачити зміни, про які Ви казали, також маємо вже остаточну версію фасаду. Ваше доручення виконане і з приводу інклюзивності та доступності. В будівлі буде встановлено ліфт, передбачені спеціальні санвузли, забезпечено доступність всіх приміщень. Також враховані автором проекту і побажання щодо спортивного ядра, яке має бути в сучасному вигляді та з відповідним обладнанням», - розповів Андрій Очеретний.

В 2020 році планується завершити будівництво школи на Поділлі

На першому поверсі школи буде розміщена їдальня на 250 посадочних місць, два спортивних зали, які матимуть свої роздягальні та душові. На другому поверсі окрім класів, планують розмістити бібліотеку й читальний зал на 30 учнів та книгосховище.  Також тут буде третій спортзал та актова зала на 365 місць. Третій поверх буде відведений повністю під навчальні класи. На кожному поверсі передбачені жіночі та чоловічі вбиральні.

В 2020 році планується завершити будівництво школи на Поділлі

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що загальна вартість будівництва з обладнанням (без спортивного ядра) становить 146 мільйонів гривень. «На сьогоднішній день ми передбачили в бюджеті 10 мільйонів, розраховуємо, що Державний фонд регіонального розвитку виділить ще 25 мільйонів гривень. Думаю, що в травні будемо виходити з пропозицією до депутатського корпусу, щоб додатково виділити з міського бюджету ще 10 мільйонів. Загалом сума на цей рік становитиме 45 мільйонів держаного і місцевого бюджету. Раніше в будівництво школи вже було вкладено 46 мільйонів. Ми розуміємо, що в рамках 90 мільйонів вже до кінця року будуть виконані основні роботи. На наступний рік наше завдання, за наявності належного фінансування, повністю завершити будівництво і внутрішні оздоблювальні роботи, а потім розпочати завозити необхідне обладнання для того, щоб у 2020-2021 навчальному році розпочалось навчання», - сказав Сергій Моргунов.

В 2020 році планується завершити будівництво школи на Поділлі

Наразі у школі облаштовують внутрішні мережі водопостачання, опалення та каналізації. Ведеться прокладання електропроводки та розпочалось утеплення фасаду, яке  проводиться потовщеною мінватою 250 мм, а вікна встановлюються з покращеним на 25% опором теплопередачі, порівняно з державними будівельними нормами.Переглядів: 7633
Поширень: 1