Генпідрядник виправив недоліки, які з’явились після зимової експлуатації на Замостянській

Наприкінці минулого тижня робітники завершили роботи з асфальтування на першій черзі вул. Замостянської – постелили верхній шар асфальту по одній зі смуг руху на ділянці від просп. Коцюбинського до вул. Стеценка. Також на відреконструйованій частині цієї вулиці, за дорученням міського голови Сергія Моргунова, департаментом комунального господарства та благоустрою міської ради було проведено інспекцію виконаних робіт. За результатами якої генеральний підрядник усунув недоліки, які стали помітні після експлуатації протягом зимового періоду. Підрядник виконав роботи за власні кошти у рамках гарантійних зобов’язань.

Минулого року розпочалась реконструкція вулиці Замостянської. Вона відбувається у дві черги: перший відрізок – від просп. Коцюбинського до вул. Стеценка, другий – від вул. Стеценка до вул. Стрілецької. У 2018 році роботи проходили на першій ділянці. Тут замінено усі мережі, перекладено зливову каналізацію, заасфальтовано проїжджу частину та тротуари, укладено плиткою пішохідну алею, виконано роботи по монтуванню сучасного освітлення, висаджено дерева. На початку цього року встановлено дизайнерські вуличні меблі. 

«Як тільки дозволила погода, розпочались роботи по нанесенню верхнього шару асфальтового покриття на ділянці проїжджої частини по вулиці Замостянській. А саме – з непарного боку від проспекту Коцюбинського до вул. Стеценка», – розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Генпідрядник виправив недоліки, які з’явились після зимової експлуатації на Замостянській

Крім того, були виправлені недоліки, які допустив підрядник під час виконання робіт. «За дорученням міського голови Сергія Моргунова департамент комунального господарства та благоустрою міської ради провів інспектування щодо виявлення недоліків та їх усунення. В результаті нашої «ревізії» повністю замінено тактильну плитку на зупинках, яка була пошкоджена наїздом автомобільного транспорту. Додатково були встановлені антипаркувальні стовпчики – болларди. Це для того, щоб власники автотранспорту не могли заїжджати на тактильну плитку. Також була замінена тактильна плитка на пішохідних переходах. Крім того, були виправлені недоліки по механічному пошкодженню бордюрів на проїжджій частині. Зараз плануються роботи по нанесенню розмітки. Крім того, вже фактично завершені роботи по поливу зелених зон. Були ще зауваження щодо usb-зарядок, ми опрацювали це питання і зробили захисні елементи, які захищатимуть від потрапляння вологи. Планується, що днями уже підключать і самі зарядки. Виконувались й інші роботи. Усунення недоліків було виконано коштом підрядних організацій в рамках гарантійних зобов’язань», – зазначив Володимир Ніценко.

Наразі завершуються роботи з озеленення (посів трави, підсипка родючого шару ґрунту), зроблено автоматичний полив. На першій черзі вул. Замостянської облаштовано відеонагляд.Переглядів: 3554
Поширень: 2