Діти полеглих і безвісти зниклих Захисників оздоровилися в Карпатах (фото)

Двадцятеро дітей із родин загиблих та безвісти зниклих Захисників і Захисниць України з Вінниччини повернулися з відпочинку в Карпатах.

Про це пише My Vin, посилаючись на Телеграм-канал Вінницької ОВА.

Упродовж десяти днів діти віком від 9 до 13 років перебували у відпочинковому центрі «Дитяче селище», що розташований у селі Яблуниця Івано-Франківської області.

Для учасників поїздки організували насичену програму: активні ігри, творчі майстер-класи, екскурсії та командні заходи.

Важливою складовою дозвілля став психологічний супровід від фахівців центру, які допомагали дітям відновлювати емоційний стан у атмосфері довіри та підтримки.

Змістовний і безпечний відпочинок організувала благодійна організація «Карітас-Спес Україна», а БО ФГ «Подільська громада» посприяла в організації транспортування дітей до табору та додому.

Читайте також:

Польські партнери передали 16 генераторів для закладів Мурованокуриловецької громади



Переглядів: 96
Поширень: 0