Бій під Семенівкою - 5 років по тому

Військовослужбовці військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України у п’яту річницю бою під Семенівкою вшанували пам'ять загиблого побратима прапорщика Віктора Долінського. Він став першим військовослужбовцем частини, який загинув під час бойових дій на Сході України.

Заходи відбулись у самій військовій частині та в зоні проведення операції Об’єднаних сил, де наразі виконують завдання частина калинівських нацгвардійців.

Бій під Семенівкою - 5 років по тому

У військовій частині відбувся мітинг-реквієм на знак вшанування загиблого побратима. Усі разом військовослужбовці вшанували пам’ять Віктора Долинського хвилиною мовчання та під мелодію із пісні «Степом, степом…» у виконанні військового оркестру поклали квіти до пам’ятного меморіалу.

Бій під Семенівкою - 5 років по тому

В зоні проведення операції Об’єднаних сил нацгвардійці прийшли до пам’ятника загиблим учасникам АТО, який встановлений неподалік місця пам’ятного бою на околиці Слов’янська. Разом із представниками обласної й місцевої влади, волонтерами та місцевими мешканцями військові поклали квіти та помолились за загиблих. 

Бій під Семенівкою - 5 років по тому

«Я згадую той день, як ми із Віктором під шквалом куль та вибухами гранат від гранатометів тримали визначений рубіж. І в одну мить час наче зупинився. Гучний гуркіт та дзвін осколків об броню – і побратим смертельно поранений. Вже 5-й рік, а усе наче зараз перед очима», - згадує лейтенант В’ячеслав Гивчук.

Нагадаємо, вранці, 5 травня 2014 року військовослужбовці військової частини 3028 з бійцями спецпідрозділу СБУ «Альфа» та десантниками Збройних сил на БТРах рушили в напрямку Слов’янська. Але в районі залізничного мосту біля Семенівки військові потрапили в засідку. У цьому бою загинуло троє українських військових, один з них прапорщик Віктор Долінський. Отримані травми виявилися несумісними із життя.

Бій під Семенівкою - 5 років по тому

До 5 річниці бою під Семенівкою в Національній гвардії України відбулась презентація документального фільму «Семенівка. 5 травня», який описує хід збройного зіткнення українських силовиків із бойовиками. Його можна переглянути на You-Tube каналі Національної гвардії України та на офіційній сторінці у Facebook.

Віктор Долінський посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Він навіки зарахований у списки військової частини.Переглядів: 2771
Поширень: 0