Минулоріч 20 сімей вінничан, які захищали територіальну цілісність України отримали грошову компенсацію на придбання власного житла

У 2018 році свої житлові умови за рахунок відповідні субвенції, яка була виділена Вінницькій області, покращили 20 сімей, які перебували на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування.

Так, зазначені родини отримали грошову компенсацію для придбання житла на загальну суму 18,2 млн грн. Йдеться про 8 сімей загиблих військовослужбовців та 12 сімей осіб з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни.

Станом на 13.05.2019, за інформацією органів соціального захисту населення, на квартирному обліку перебуває 33 сім’ї, які потребують поліпшення житлових умов, з них 12 сімей загиблих військовослужбовців та 21 сім’я осіб з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни. Для забезпечення житлом вказаної категорії громадян необхідно  понад 31млн грн.

Забезпечення житлом осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їхніх  сімей здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей».

Зазначеною Постановою затверджено механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 п. 1 Ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I-II груп, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 Ч.ІІ Ст. 7 Закону, та які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку за місцем проживання.

Інформаційна довідка: протягом 2016-2018 років грошова компенсація за належні для отримання житлові приміщення виплачена 67 сім’ям (36 сімей загиблих військовослужбовців та 31 сім’я осіб з інвалідністю внаслідок війни) на загальну суму 47,8 млн грн.Переглядів: 1732
Поширень: 0